کوکی

  1. کوکی چیست؟
  2. از چه کوکی هایی استفاده میکنیم؟
  3. اگر کوکی ها غیرفعال شوند، چه روی می دهد؟
  4. چگونه کوکی ها را کنترل یا حذف کنیم؟


خط مشی ما در قبال کوکی ها

ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. این خط مشی دسته های کوکی را که استفاده می کنیم، اهداف استفاده از کوکی ها و اینکه چگونه می توانید ترجیحات خود را تغییر دهید، توضیح می دهد.

 

1.کوکی چیست؟

کوکی‌ها، بخش‌های کوچک اطلاعاتی هستند که توسط مرورگر در دیسک سخت شما ذخیره می‌شوند. هر بار که از وب سایت ما دیدار مجدد می کنید، مرورگر وب شما این کوکی ها را به ما ارسال می کند تا بتوانیم تجربه شما را به نحوی سفارشی کنیم که مطابقت بیشتری با علایق و ترجیحات شما داشته باشد یا به زبانی ساده تر ورود به سیستم شما را برای استفاده از سرویس هایمان آسان تر کنیم.

 

2.از چه کوکی هایی استفاده میکنیم؟

کوکی هایی که استفاده می کنیم، به ما این امکان را می دهند که مشتریان و اطلاعات مربوط به آنها را در دفعات بعدی مراجعه بشناسیم، پس دیگر لازم نیست اطلاعات مشابه را دوباره وارد کنید. با کمک کوکی ها همچنین می توانیم با الگوهای ترافیک بازدیدکننده از طریق وب سایتمان آشنا شویم و به این ترتیب کارایی وب سایت خود را افزایش دهیم.
به چند نوع از کوکی هایی که در وب سایت ما مورد استفاده قرار می گیرد نگاهی بیندازید:

کوکی های ضروری

ممکن است از کوکی های ضروری استفاده کنیم تا شما بتوانید سرویس های درخواستی خود را از وب سایتمان دریافت کنید. بدون این کوکی ها، سرویس های درخواستی شما قابل ارائه نیستند.
به عنوان مثال، این کوکی ها ممکن است برای این موارد استفاده شود:

        اجرا و به خاطر سپاری مواردی که هنگام استفاده از وب سایت ما قرار می دهید
        اجازه به شما برای دسترسی به مناطق امن وب سایتمان بدون اینکه مجبور باشید دائماً به سرویس وارد شوید
        به خاطرسپاری عملکردهای قبلی که شما هنگام برگشت به یک صفحه در یک جلسه مشابه انجام داده اید (مانند تکمیل یک فرم آنلاین)

ماژول های کوکی های اجرایی

ممکن است از کوکی های اجرایی برای جمع آوری اطلاعاتی استفاده کنیم که به نحوه استفاده از وب سایت، تبلیغات و ارتباطات ایمیل ما مربوط می شود و یا ممکن است از این کوکی ها برای مشخص کردن خطاهایی که روی می دهد و اطلاع رسانی به ما استفاده شود. از این نوع کوکی ها ممکن است برای جمع آوری اطلاعات فنی کامل با جزئیات استفاده شود، مانند آخرین صفحه ای که بازدید شده است، تعداد صفحاتی که بازدید شدند، اینکه آیا ارتباطات ایمیل باز شده است یا خیر، چه قسمت هایی از وب سایت یا ارتباطات ایمیل ما کلیک شدند و طول مدت زمان بین کلیک ها. در حالی که این اطلاعات به جزئیاتی مانند آدرس IP، دامنه یا اطلاعات مرورگر شما مربوط می شود، از آنها به همراه اطلاعات سایر کاربران استفاده می شود و نه به صورتی که دقیقاً هویت شما را نشان دهند.

به عنوان مثال، این کوکی ها ممکن است برای این موارد در وب سایت ما استفاده شوند:

        تجزیه و تحلیل و بهبود عملکرد طراحی وب سایت، تبلیغات و ارتباطات ایمیل ما
        ارزیابی خطاهای رخ داده در وب سایتمان برای بهبود سرویس و مدیریت شکایت ها


کوکی های عملکردی

ممکن است از کوکی های عملکردی استفاده کنیم که ضروری نیستند اما ویژگی های مفید مختلفی را در وب سایتمان فعال می کنند.
به عنوان مثال، از این کوکی ها ممکن است در وب سایت ما برای این موارد استفاده شود:

        به خاطرسپاری ترجیجاتی که در بازدید قبلی از وب سایت ما انتخاب کردید، مانند کشور/زبان، علایق شما و شکل ظاهری وب سایت ما (به عنوان مثال، طرح بندی، اندازه قلم، رنگ ها و غیره)، به این ترتیب لازم نیست دوباره این موارد را به ما بگویید
        به خاطرسپاری پاسخ های شما به سؤالاتی که وب سایتمان از شما پرسیده است، مانند عدم رضایت برای شرکت در نظرخواهی رضایت مشتری، بنابراین دیگر در این خصوص از شما سؤالی پرسیده نمی شود
        تشخیص اینکه آیا سرویسی قبلاً به شما پیشنهاد شده است، مانند پیشنهاد راهنمایی آنلاین زنده
        ارائه اطلاعاتی برای اجازه به اجرای یک سرویس اختیاری، مانند تماشای یک ویدیوی آنلاین یا ارائه نظر درباره یک وبلاگ

کوکی های انتخاب هدف یا تبلیغاتی

از کوکی های انتخاب هدف یا تبلیغاتی ممکن است در وب سایت ما برای ارائه تبلیغاتی استفاده شود که به شما و علایق شما مرتبط تر است. این کوکی ها ممکن است اطلاعات کاملی را با ذکر جزئیات درباره رفتارهای مرور شما در وب سایت ما جمع آوری کنند (مانند محصولات و سرویس هایی که کلیک کرده اید). همچنین ممکن است از این کوکی ها برای شناسایی زمان بازدید مجدد شما از وب سایت ما مورد استفاده قرار گیرد
به عنوان مثال، ممکن است از این کوکی ها برای جمع آوری اطلاعاتی درباره محصولات و سرویس های قشم ولتاژ استفاده شود که مرور کرده اید.

کوکی های شخص ثالث

استفاده شما از وب سایتمان ممکن است باعث ذخیره کوکی هایی شود که تحت کنترل قشم ولتاژ نیستند. برخی اوقات ممکن است صفحه ای را بازدید کنید که حاوی محتوایی است که از یک وب سایت شخص ثالث نمایش داده می شود و این محتوا باعث دریافت کوکی از طرف سرویس های شخص ثالث شود. با این وجود هیچ اطلاعات شخصی در این کوکی ها ذخیره نمی شود مگر اینکه با حساب خود به سیستم وارد شوید.
به عنوان مثال، این کوکی ها ممکن است از منابع زیر باشند:

        YouTube
        Facebook
        Google+

قشم ولتاژ ذخیره سازی یا دسترسی به این کوکی ها را کنترل نمی کند. باید سیاست های حریم خصوصی و کوکی این سرویس ها را مطالعه کنید تا با نحوه استفاده از کوکی ها توسط اشخاص ثالث آشنا شوید.
 

3.اگر کوکی ها غیر فعال شوند، چه روی میدهد؟

اگر کوکی ها را مسدود یا پاک کنید، ممکن است نتوانیم تنظیمات سفارشی سازی یا ترجیحات شما را که قبلاً تعیین کرده اید بازیابی کنیم و توانایی ما برای شخصی سازی تجربه آنلاین شما محدود خواهد شد.

 

4.چگونه کوکی ها را کنترل یا حذف کنیم؟

با نحوه تغییر تنظیمات خود در این مرورگرها آشنا شوید:

شرکت مهندسی برق و الکترونیک قشم ولتاژ (سهامی خاص) با بیش از 18 سال سابقه فعالیت، در سال 1380 موفق به اخذ نمایندگی شرکت SIEMENS

  آلمان برای فروش تجهیزات و سیستم ها و خدمات فنی مهندسی در زمینه برق صنعتی، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق گردید.ادامه مطلب

آدرس : تهران-خیابان لاله زار نو-بین کوشک و منوچهری-کوچه مصباح کریمی-پلاک14 واحد 10

تلفن : 66733040 021

فکس: 66760281 021

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه تا چهارشنبه ...............................8:30 الی 17:00
پنجشنبه ها................................................8:30 الی 13
جمعه ها ........................................................... تعطیل

Top
این وب سایت از کوکی استفاده می کند. دیدن جزئیات…