صدور گواهینامه اماراتی ها توسط ربات‌ها هوشمند

صدور گواهینامه اماراتی ها توسط ربات‌ها هوشمند

ربات‌ها هوشمند در امارات در کسوت صادر کنندگان گواهینامه برای افراد ظاهر می‌شوند و تمامی تراکنش‌های حوزه خودرو نیز از طریق کانال‌های هوشمند انجام می‌شود.

به گزارش بک‌پرس، به نقل از گلف نیوز، فرماندهی کل پلیس امارات، دو ربات هوشمند را در مرکز خدمات صدور ویزا راه اندازی کرد تا هوش مصنوعی را در خدمت مشتریان به کار گیرد.

سرتیپ خالد محمد النعیمی، معاون مدیر کل عملیات پلیس در نیرو‌های پلیس امارات، گفت که راه اندازی دو ربات هوشمند در مرکز خدمات، بخشی از تلاش‌های رهبری برای تقویت هوش مصنوعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

اولین ربات‌ هوشمند، یک ربات سخنگو است که مشتریان را پذیرا می‌شود و در ورودی مرکز از آن‌ها استقبال می‌کند. همچنین به سؤالات عربی و انگلیسی پاسخ می‌دهد و اطلاعاتی را در مورد طیف وسیعی از خدمات مرکز، ارائه می‌دهد.مشتریان می‌توانند خدمات مورد نظر خود را برای پرس و جو یا سایر الزامات مانند باز کردن یک فایل ترافیک انتخاب کنند. یک ربات دیگر نیز با توجه به نوع خدمات، وظیفه رساندن مشتری به پیشخوان خدمات را در اختیار کاربران قرار داده است. این بخش اختیاری است و مشتریان باید شماره پیشخوان را در تبلت ربات وارد کنند تا به آنجا منتقل شوند.