ABB برنده جایزه RED DOT برای ربات دلتا صنعتی FLEXPACKER

ABB برنده جایزه RED DOT برای ربات دلتا صنعتی FLEXPACKER

سطوح افقی بسیار کم و شکل ساده و هندسی از تجمع زباله جلوگیری می کند و به این ربات کمک می کند سرعت و دقت عملیاتی خود رادر سطح بالایی نگه دارد.

FlexPacker که توسط داوران به دلیل “طراحی زیبا، کیفیت و نوآوری” تحسین شده است، دارای دو اتصال جدید است که آزادی بیشتری را ارائه می دهد. نتیجه طراحی مجدد بازوهای موازی استاندارد ربات دلتا، این مفاصل سختی بیشتری را برای تحمل بارهای اضافی ارائه میکنند و به FlexPacker اجازه میدهند اقلام بیشتر یا سنگین تر را بر دارد یا از گیره های بزرگتر و پیچیده تر استفاده کند.

مارک سکورا رییس شرکت ABB در رابطه با IRR390 اینگونه میگوید: 

((ما از نزدیک با مشتریان خود همکاری کردیم و روباتی را توسعه دادیم که میتواند به تقاضا برای محصولات بسته بندی شده ای که برای قفسه بندی آماده هستند پاسخ دهد. در نتیجه، ما یک راه حل نوآورانه ایجاد کردیم که سرعت، محموله و مهارت را با هم ترکیب میکرد تا به مشتریانمان کمک کند خطوط خود را انعطافپذیرتر کنند و بتوانند رشد تولید حجم کم، ترکیب بالا و بار بالاتر را مدیریت کنند. IRB 390 با زیبایی تمیز، ساده و مدرن خود برای القای اعتماد به کاربران طراحی شده است.))

 RED Dot یک مسابقه جهانی است که سالانه هزاران ربات در ان شرکت میکنن و حدود 50 داور به این رباتها از نظر زیبایی و کاریی امتیاز میدهند و در اخر بهترین ربات سال را انتخاب میکنند.