آموزش با AI و آموزش درباره ی AI

پروفسور آزمایشگاه رسانه ، Breazeal ، به عنوان رئیس گروه ربات های شخصی و آموزش AI در MIT ، مأموریت دارد تا به این نسل از جوانان کمک کند تا با درک هوش مصنوعی مورد استفاده رشد کنند.

در مراسم “آموزش AI در ماه دسامبر ، Breazeal دیدگاه خود را برای آموزش دانش آموزان نه تنها در مورد چگونگی عملکرد هوش مصنوعی ، بلکه چگونگی طراحی و استفاده از آنها به اشتراک گذاشت .پروژه هوش مصنوعی Breazeal که در MIT پیشرو است ، همکاری بین MIT Open Learning و آزمایشگاه آموزش جهانی عبداللطیف جامیل ، است. Breazeal و شرکت های وابسته به آموزش AI در سراسر MIT از طریق پروژه های تحقیقاتی ، فعالیتهای عملی و ماژولهای مقیاس پذیر یادگیری ، در حال ایجاد یک مرکز قدرتمند برای مربیان ، والدین و فراگیران در هر سنی هستند تا درک کنند که AI چگونه در روزهای مختلف کار می کند .
Breazeal به عنوان نماینده گروه تحقیقاتی خود می گوید: ما سعی در ایجاد فناوری هایی برای جایگزینی معلمان یا رقابت با والدین نداریم. این رباتها شبیه حیوانات خانگی هستند ، اما در مواردی که جنبه هایی مانند نیاز به یک محرک و برانگیزاننده وجود دارد ، مانند یک دوست می توانند کودکان را درگیر کنند .